Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 2200

  1. Ryzen 3 2200g

    Ryzen 3 2200g

    Процесорот доаѓа со оргинална кутија и кулер Ryzen 3 2200g Инфо - 070-806-468
На врв Дно