Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rx5700xt

 1. Нема Слика

  Sapphire Pulse RX5700XT

  Koristena malce za mining pa posle vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija Moze a i pozelno e proverka na lice mesto pred da ja kupite... 8GB DDR5/256Bit https://www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-radeon-rx-5700-xt-8g-gddr6 Forumska cena: 180 eur
 2. Нема Слика

  Asus Rog RX5700XT

  Prodavam Asus Rog RX5700XT 8GB DDR6 256 Bit vo perfektna sostojba...Moze da se proba na lice mesto... Cena: 250 eur
На врв Дно