• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rx570

 1. G4M3R

  Продадено Продавам графички Sapphire RX570

  Продавам две графички Sapphire Pulse RX570 4GB . Минимално користени за мајнинг, помалку од 3 месеци, со андерволт. Тестирани се, немаат апсолутно никаков проблем! Но давам една недела гаранција, доколку појават нешто ќе ви вратам пари. Точен модел...
 2. gremlin

  Продадено XFX RX570 8GB

  Продавам две графички XFX RX570 8GB. Без гаранција се, копани но многу малку користени во добра состојба. Цена 6000.
На врв Дно