Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx2060s

  1. ASUS StriX RX580 8GB & EVGA RTX2060 Super 8GB

    ASUS StriX RX580 8GB & EVGA RTX2060 Super 8GB

    Се продаваат следниве две графички, во одлична состојба се без гаранција: ASUS ROG-STRIX RX580 8GB = 10500 den EVGA GFORCE RTX 2060 SUPER 8GB = 19500 den
На врв Дно