Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx 3090

 1. Нема Слика

  Купувам графичка RX 3080 TI, RX 3090

  Потребна е графичка претежно за работа со Adobe алатки и гејминг во слободно време. Понудете RX 3080 TI, RX 3090 или приближно во перформанси со коректна и реална цена.
 2. Нема Слика

  Купувам RTX 3090-ка

  Понудете 3090ка, преферабилно Скопје и да може да се провере.
На врв Дно