Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx 3080

 1. Manli RTX 3080 10GB LHR

  Manli RTX 3080 10GB LHR

  Се продава графичка нова некористена Manli RTX 3080 10GB LHR купена е во грчка од по одамна со цел да се користи за копање но никогаш не е уклучена стоена е во кутија веќе година дена. Требаше да се користи за гејминг пц но се сменија плановите па иде на продажба.
 2. Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

  Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

  Користена во домашни услови и во одлична состојба. Падовите се променети со Gelid GP Extreme (вредност од 50 €) со што термалните вредности се значително подобрени во однос на фабричката верзија. Го има еден од најдобрите и најтивки кулери во својата класа. Купена од Mindfactory.de доаѓа со...
На врв Дно