Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx 3070 ti

 1. Zotac Geforce RTX 3070Ti 8GB AMP Extreeme Holo

  Zotac Geforce RTX 3070Ti 8GB AMP Extreeme Holo

  Zotac Geforce RTX 3070Ti 8GB AMP Extreeme Holo во кутија комплет купена пред 2 години од жирафа, неколку месеци копана после година и нешто јас ја користев во пц. Редовно чистена во одлична состојба. Оваа е најјакиот модел на 3070Ti така да бара квалитетно напојување (TDP e 310W и користи 2х8 и...
 2. Продавам Asus TUF RTX 3070 Ti OC 8GB

  Продавам Asus TUF RTX 3070 Ti OC 8GB

  Продавам графичка Asus TUF RTX 3070 Ti OC користена за игри во слободно време (Battlefield) која е зачувана и 80% од времето е на Idle. Следува со писмена гаранција од Сетек која важи до 25.2.2025. Праќам по карго ехпрес. Цената изнесува- 26 500 денари За сите кои се заинтересирани за...
На врв Дно