Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx 2060 super

  1. Нема Слика

    RTX 2060 Super Gigabyte OC

    Нека иде на проценка графичката. Користена е околу година и пол, исклучиво за гејминг. Гаранцијата претпоставувам истечена е, а кутијата ја имам. Може слободно и понуди во ПП.
На врв Дно