Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rotation text

  1. Miki98

    автоматски преместување на текст во групи

    Здраво ит другари дали може некој да ми помогне за оваа сакам да направам табела каде што има текст,но текстот секоја сабота или недела автоматски да се ротира на |група3| група2| и |група1| текстот пр. учење пракса вежби |група3| група2| и |група1| учење | пракса| |вежби| кога помине...
На врв Дно