Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rosegold

  1. Продавам iPhone 12 Pro, 256 GB, Gold

    Продавам iPhone 12 Pro, 256 GB, Gold

    Продавам половен iPhone 12 Pro, со 256GB меморија. Користен е со заштитно стакленце и маска цело време. Battery Health: 81% Internal Memory: 256GB Neverlock, Dual Sim Доаѓа со оригинална кутија, оригиналниот кабел од 1м плус кабелче од 2м истотака оригинално apple.
На врв Дно