• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rokkr

  1. Глупав

    Продадено Rokkr годиншна претплата

    NOTE: доколку огласов е за во IPTV темата би преместил. Скоро целогодишна претплата (ни месец време не е користена) спремна за користење на Rokkr се продава по разумна цена од 1000 денари фиксно. Прашања во ПП.
На врв Дно