Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rocksmith

  1. Нема Слика

    Real Tone кабел за Rocksmith

    Бидејќи кај нас нема кај да се купи, случајно ако некој од вас во животот играл Rocksmith, го има кабелчето потребно за играта и веќе не му треба и сака да го продаде, еве ви купец. За тие што не знаат Rocksmith е музичка видеоигра од типот на Guitar Hero, но кај што се свири со вистинска...
На врв Дно