Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#робот

  1. Нема Слика

    Xiaomi Viomi S9 роботска правосмукалка

    Се продава горенаведената роботска правосмукалка купена од Smartus на 30.09.2021 - та година. Се продава заради апгрејд. Има мали грепки по горната површина од шетањето низ домот. Останатиот дел нема козметички оштетувања. Доаѓа со резервни ќеси, филтри, главна четка и не сум сигурен за додатна...
На врв Дно