Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

robbery

  1. Глупав

    Avast! Antivirus АРАМИИ

    Да почнам со ширење на приказната од тука па натаму... Купена беше лиценца некаде Април 2019 со траење до 2021 година, и така јас си скенирам мислам дека има некое значење... Кога вчера вечер ми стасува нотификација од банка дека Avast ми наплаќа 50$ на нeкакво (всушност никакво) купување на...
На врв Дно