• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rival310

  1. Flapjack

    Продадено Продавам Steelseries Rival 310, Logitech G602 Wireless

    Без ниедна мана, како нови, доаѓаат во оригинални кутии. Немаат гаранција. Rival 310 користен неколку месеци, G602 многу малце користен. Rival 310 - 2000 ден. G̶6̶0̶2̶ ̶-̶ ̶2̶2̶0̶0̶ ̶д̶е̶н̶.̶ Продаден По можност купувачот да биде од Скопје :carefree:
На врв Дно