Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rival

 1. SteelSeries Rival 650

  SteelSeries Rival 650

  Продавам нов wireless гејминг маус SteelSeries Rival 650. Купен пред 1 недела од Жирафа50, едноставно не ми треба. Само отворен и пробан, и вратен во кутија. Со сите пропратни додатоци и кутија. Го продавам колку што го купив 2.490 денари.
 2. comakot

  SteelSeries Rival 300

  Епа вака пред некој ден десниот клик на маусот после 1 година почна да зае**ва, првиот пат требаше значи да го маниш силно за да се регистрира му дувнав неколку пати и сега так го има так го нема, пробав да упдајте софтвер (да не е до то си реков оти севетеше црвено пред некој ден) и пак исто...
На врв Дно