• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

risers

  1. StefAngel

    Продажам PCI-E risers

    Продавам рајзери имам околу 10 цена за едно 200 ден.
На врв Дно