Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

riotoro

 1. Gaming PC без графичка: 12600K+Z690+16GB

  Gaming PC без графичка: 12600K+Z690+16GB

  Како што гласи насловот, го продавам пц то комплет, но без графичка. (Сликата ми е стара без кулерот но го добивате и тој) Може да се користи без проблем со интегрираната. MB: Asus Prime Z690P D4 - ComputerUniverse 02.03.24 CPU: Intel i5 12600K - ComputerUniverse 02.03.24 Cooler: Lian Li...
 2. Riotoro Onyx 750W 80+ Bronze

  Riotoro Onyx 750W 80+ Bronze

  Користено за мајнинг, исправно. Сите основни кабли се на него.
На врв Дно