Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

резервирани

  1. Продавам Genius HF-800A 20W

    Продавам Genius HF-800A 20W

    Продавам Genius HF-800A 20W, користени 4 години, ептен се сочувани и функционираат без никаква мана. Жал ми е да ги фрлам, па ако сака некој да ги земе за евтино.
На врв Дно