• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

review

 1. K

  Iskustvo so vrakanje i zamena

  Sakam da kupam samsung G9 49'' koj go ima vo neptun, setec, anhoch i vo ddstore. Vo site prodavnici ja imat istata serija i model na monitorot, megutoa na internet ima dosta kritiki so kvalitetot na monitorot pa dosta luge go vrakaat i po nekolku pati dodeka da se pogodi parce bez kvar. I...
 2. hpetrovski

  Рецензија :eShark ESL-M4 Naginata + rant

  Рецензијата започнува од болдираниот текст подолу, овде се жалам за ствари. Во последнава година поминав десетина различни глувчиња , најчесто од the usual suspects Logitech, Razer, Steelseries etc. и можам комотно да кажам дека сум тотално разочаран од контролата на квалитет на флегшип...
На врв Дно