• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

responsive

  1. P

    Пробем со Media Querys

    Здраво , Имам проблем со media querys кога сум во inspet elemnt го покажува ама како disabled и не го применува стило, ама кога ќе го disable главното proprety тогаш го аплицира media query. Барав на нет ама ништо не ми помогна, пробав триста начини ама пак не сака Еве screenshot од devtools...
На врв Дно