• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

resiver

  1. DemoUser

    Продадено Продавам комплет сателитска

    Се продава комплет сателитска опрема која се состои од следниве делови : Сателитски тањир 1.2м шпанско производство не е кинезарија или турски со тоа што ова го потврдувам дека фаќа одредени транспондери кои други тањири не ги фаќаат али ова само човек кој што се разбира ептен и е информиран...
На врв Дно