• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ресивер

 1. Necromancer

  Продадено Продавам Denon AVR-1610 5.1 Receiver

  Го продавам рисиверот од насловот заради купување друг. Користен за домашна употреба, во непушачка просторија, никогаш не отваран и сервисиран, многу сочуван, со кутија, стиропор,сВе. Карактеристики: 3 HDMI IN/1 OUT DTS-HD MA / DTS / Dolby TrueHD / DD+ декодирање. Dolby Atmos го декодира како...
 2. DemoUser

  Продадено Продавам комплет сателитска

  Се продава комплет сателитска опрема која се состои од следниве делови : Сателитски тањир 1.2м шпанско производство не е кинезарија или турски со тоа што ова го потврдувам дека фаќа одредени транспондери кои други тањири не ги фаќаат али ова само човек кој што се разбира ептен и е информиран...
На врв Дно