• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

replacement

  1. DonFrozex

    Купувам батерија за HP 450 G3 (805294-001)

    Може половна или нова. Модел: 805294-001 14,8V 44WH
На врв Дно