Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

remove ios

 1. Serko

  Туторијал [iPhone 6s - X] Бајпас на iCloud заклучен iPhone или заборавен passcode до iOS 16.1 (БЕСПЛАТНО)

  Здраво, бидејќи гледам дека вакви теми слабо има на форумов, сакав да направам тема и да помогнам на доста луѓе што имаат ваков проблем со ајфон. Најпрво сакам да кажам дека темава ја отварам највеќе за entertainment и research purposes и за луѓе што се заинтересирани во овој оддел, а не за...
 2. Garfield'

  бришење на ios на iphone

  здраво дали некој знае како се брише иосот со која програма? ми текнува на redsn0w дали може да де избрише? бодејќи на iphone 5s е заборавено passcode,може помош? не треба да се update направи на иосот,бидејќи го има постариот иос на iphone 5s. благодарам однапред.
На врв Дно