• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

removable battery

  1. temelk4

    Како до бежично полнење на стар телефон?

    Потребно ми е да полнам батерија на телефон бежично пошто има проблем со влезот за усб полнење(сменето над 10пати). Батеријата не е removable.
На врв Дно