Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

remarkable

  1. cogscape

    reMarkable 2 таблет

    https://remarkable.com/store/remarkable-2 Пред извесно време го открив таблетов и на прв па и втор поглед многу ми се допадна како алатка за работа и студирање. Цените се солени, особено за во Европа, а во Македонија воопшто и нема достава за жал. За многу од способностите потребен е месечна...
На врв Дно