• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

refurbished

  1. Mao

    Продажба на "refurbished" компјутери

    Здраво на сите. Заинтересиран сум да купам refurbished Dell Precision Workstation и као што гледам има само во Дека Електроникс ( link), арно ама за едно парче не се заинтересирани да соработуваат а не се и некако комуникативни. Би ве замолил, доколку некој знае некој шоп или фирма дистрибутер...
На врв Дно