Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

redmi note 9

  1. Xiaomi Redmi Note 9

    Xiaomi Redmi Note 9

    Се продава одлично сочуван Xiaomi Redmi Note 9 без гребнатинки. 4 GB + 2 GB RAM Octa-core Max 2.00GHz CPU 128 GB интерна меморија 6.53 инчи екран 48MP камера 5020mAh батерија Батеријата држи долго, го добивате со оригинален полнач и неколку маски, некои неотпакувани
На врв Дно