Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

redmi note 12

  1. Redmi Note 12 Mystique Blue

    Redmi Note 12 Mystique Blue

    Сакам да го продадам телефонов, го земав од А1, се уште не е отворен ја има и фолијата, не е пишана гаранцијата, само го земав затоа што се брзав. Цената не знам колку се движи па би сакал да слушнам ваша проценка. Телефонот иде со гаранцијата која следува од А1. Бојата е Сина. Линк до...
На врв Дно