• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

редми

  1. JasSum

    Проценка Xiaomi Redmi 2

    Користен со нилкин стакло и нилкин футрола. Видливи знаци на користење. Се покажа дека нилкин имаат подобри стакла од маски. На фотографиите се познава оштетено заштитното стакло, екранот е ок. Задниот капак е менлив. Купен во хајстор. Доаѓа со кутија и полнач. Гаранција нема.
На врв Дно