Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

red dead redemption

 1. orce97

  Совет за уплоад на Игра

  Поздрав, во моментот работам на видео снимам цела приказна на Red Dead Redemption 2 и сакам да ја ставам на Youtube. До сега имам снимено околу 6-7 часа а цел стору без оние sidequest мислам дека е 32 часа. Проблем ми е што нетот ми е слаб а фајлот највероватно би бил голем пошто до сега имам...
 2. D

  Rockstar ги задева фановите со најава за Red Dead Redemption

  За време на викендот Rockstar никако не сакаа да си седат мирни и ги задеваа фановите со нешто што би можело да произлезе во најава за Red Dead игра. Во моментот, ништо не е официјално и само се шушка дека наредната недела би можело да има трејлер за Red Dead Redemption. Ова, само по себе, и...
На врв Дно