Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

reading only cd

  1. BlackOuttheWoRlD

    DVD-RW BD-Blu-Ray не реже цд-та

    Здраво другари Ми треба помош,мојот режач-двд е блурај и несака ни да реже цдиња двд или од 25 гига цдиња,до што е проблемот,а ги чита цдињата,ми кажува дека e изрежено финиш а ништо од тоа,пак си е празно цдето. Пред 1 година неми правеше вака што му стана на двд-то? Ми кажуваат некои алкохол...
На врв Дно