• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

razno

  1. LadiC

    Проценка Нови и неупотребувани

    Пишете ми за што поточно ви треба повеќе слики и точни модели ако не се познава на сликите... Само розевата торбичка со микрофон и рамката за слики се употребувани.
На врв Дно