Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

razer orochi

  1. Razer Orochi V2 -BLACK

    Razer Orochi V2 -BLACK

    Здраво ит другари го имам добиено маусот доколку може некоја проценка,не отваран и не пробан. Разлог за продавање: Сакам некој појак маус на Bluetooth и појак сензор. https://www.razer.com/gaming-mice/Razer-Orochi-V2/RZ01-03730100-R3U1 https://www.tomshardware.com/reviews/razer-orochi-v2...
На врв Дно