Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

razer blackshark

  1. Слушалки Razer Black Shark X V2

    Слушалки Razer Black Shark X V2

    Продавам слушалки Razer BlackShark X V2 со преостаната гаранција до 2024 година од Сетек. Доаѓаат во фабрично пакување со сите нишани. Без никакви оштетувања,забелешки,сунгерите се чисти без никакви оштетувања,пукнатини и др. Слушалките се земени за музика слушање но набрзо преминав на earbuds...
На врв Дно