Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rating

  1. DrMTR

    Best & Worst Laptop Brands 2016

    LaptopMag дел од Toms Guide е ренoмиран сајт за техника, софтвер, хардвер и се останато од техника што може да се најде од техника по продавниците ширум светот. Денеска ја објавија листата со Најдобри и Најлоши лаптоп брендови за 2016 година, па еве ме интересира да се развие дискусија околу...
На врв Дно