• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

распродажба

  1. marv

    Проценка Garage Sale

    Не најдов соодветна тема, па ај да отворам. Малце време ми се најде деновиве, па чистев по шкафови и кутии што се собрало и останало заборавено со години. А башка ако не исчистев јас ќе ме исчисте мене од дома веќе. Ќе наредам што најдов до сега, цени навистина незнам, ако на некој му треба нето...
На врв Дно