• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ranec

  1. Oktar

    Продадено Продавам Lowepro Fastpack 350 AW

    Продавам ранец за DSLR модел Lowepro Fastpack 350 AW во супер состојба, целосно исправен, не е дека има што да се расипе, али сакам да кажам здрав, никаде искинат и оштетен. Ранецот е голем, крепи 17ка лаптоп и собира доста опрема. Го продавам затоа што зедов друг, малку посоодветен за ФФ ДСЛР...
На врв Дно