Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

рак

  1. Нема Слика

    Купувам/барам било каков 4U расипан сервер/куќиште

    Барам било каков 4U rackmount сервер/куќиште. Ми треба само куќиштето реално за DIY проект што го планирам. Помогнете ми Ве молам, со било што, пратете некоја слика. Би платил некоја логична сума.
На врв Дно