Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

рајзен

 1. Нема Слика

  AMD Ryzen 5 5600G нов неотворен (AM4 APU)

  Се продава процесоров, земен е од странство ама ради низа заебанции остана вишок. Доаѓа со 3 години интернационална гаранција од АМД (RMA шипинг платен од нив), иако процесор ко процесор преретко се расипува. Сепак мирна ќе му е душата на кој и да го земе. Слики нема што да се ставаат, гланц...
 2. zipi123

  Купувам матична за рајзен +ССД120+Хдд500гб

  А320 е доволно,2 слота за рам, комлет да доаѓа со и/о шилд,што поевтина тоа подобо,гаранција небитна хдд-500гб е доволно ссд-120гб небитно какво, да е функционално. Поради корона вирусот пожелно е деловите да бидат на територија на аеродром или (доколку се согласи продавачот да ги донесе до лисиче)
На врв Дно