• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rainbow six

  1. skinz

    Игра ли некој Rainbow Six Siege?

    Една од поинтересните игри кои сум ги играл. И можеби најсвежото нешто од Ubisoft во последниве неколку години. Играта е страшно игрива и е најуникатниот FPS во моментов. Има ли некој форумџија што ја игра? Може да правиме некој squad.
На врв Дно