Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

radiolink

  1. zeroscience

    Sielco Radio Link 2.06 Cross-Site Request Forgery (Add Admin)

    <!-- Sielco Radio Link 2.06 Cross-Site Request Forgery (Add Admin) Vendor: Sielco S.r.l Product web page: https://www.sielco.org Affected version: 2.06 (RTX19) 2.05 (RTX19) 2.00 (EXC19) 1.60 (RTX19) 1.59 (RTX19)...
На врв Дно