Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rack

 1. Продавам Rack Server HP HPE DL360 Gen9 и Dell R620 замена за Nvidia Rtx3090 AMD RX7900 или PS5

  Продавам Rack Server HP HPE DL360 Gen9 и Dell R620 замена за Nvidia Rtx3090 AMD RX7900 или PS5

  Edno parce od dvete za 27.000mkd promo fiksno Продавам/менувам рак сервери: 1.HP HPE DL360 9 Gen - premium refurbished Proliant DL360 G9 SFF 2xE5-2680 V4 2.4-3.3Ghz (2x14CPU cores 56 Vcores) 2x 35Mb Cache 16GB DDR4 ECC RAM 2x500w napojuvanje HP Smart Array P440ar/2-GB SAS Controller 8 SFF...
На врв Дно