• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

работаоддома

  1. Fatal1ty_

    PHP Developer

    Здраво дечки, Потребен ми е PHP Developer кој ќе доврши проект кој е 80% готов. Започнав нова работа и немам време за него да го довршам. Се работи за проект кој е предвиден за комерцијални цели (ќе се продава на codecanyon или слична платформа), така да пред да добиете пристап до кодот ќе мора...
На врв Дно