• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

r5 3600

  1. KjEBE

    B450 tomahawk MAX со r5 3600 искуства?

    Здраво дечки ја отварам темава ме интересира кој од вас го поседува ова комбо, како сте задоволни, проблеми, средување волтажи, оверклок, стабилност и слично? Ви благодарам на секое споделено искуство однапред. :geek:
На врв Дно