Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

quickfire tk

  1. Cooler Master Storm Quickfire TK (Cherry MX Red)

    Cooler Master Storm Quickfire TK (Cherry MX Red)

    Се продава механичка тастатурата која е во одлична состојба, 2 години користена како секундарна и 1 година како примарна тастатура за играње игри, следи со CherryMX Red Switches, без никаква маана, без преостаната гаранција. Може да се проба во секое време.
На врв Дно