Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

q6600

  1. PC_GAMER

    CPU Cooler for Intel Core 2 QUAD Q6600 Stepping Revision B3?

    Потребна ми е експертиза од сите Вас кои сте подобро упатени. Гуглав на Интернет, меѓутоа не најдов поконкретни одговори и можни решенија. Затоа се одлучив да создадам тема на овој дел од форумов. Имам Intel Core 2 Quad Q6600 (верзија B3) и потребен ми е поефикасен ладилник за него. Немам намера...
На врв Дно