• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

q6600 q9400 4gb ddr3

  1. zipi123

    Kupuvam quad core i 4gb ram ddr3 1330mhz

    ram 4gb ddr3 1333mhz nebiten brend quad core q6600/q9400/q9500/q9550
На врв Дно