• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pulse

  1. G4M3R

    Продадено Продавам графички Sapphire RX570

    Продавам две графички Sapphire Pulse RX570 4GB . Минимално користени за мајнинг, помалку од 3 месеци, со андерволт. Тестирани се, немаат апсолутно никаков проблем! Но давам една недела гаранција, доколку појават нешто ќе ви вратам пари. Точен модел...
На врв Дно